Lisa 1.

Kuldmedaliga autasustatud gümnaasiumilõpetajad

Tallinna Tehnikagümnaasium
Alex Ajangu
Tallinna Inglise Kolledž
Anna Maria Rüütmann
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Polina Novikova
Jakov Popov
Jegor Kütt
Ksenia Tšermošentseva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Ilmar Lembit Berestovski
Helen Luik
Pille -Triinu Maiste
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Rebecca Marie Kiibus
Gerli Vahtriku
Sarah Liis Seppel
Kristi Rõuk
Sandra Smirnova
Karl Magnus Vuuk
Tallinna Juudi Kool
Veronika Mišeljova
Tallinna Õismäe Gümnaasium
Kaspar Klettenberg
Helena Mutso
Ehte Humanitaargümnaasium
Jekaterina Kožemjatšenko
Elina Rozenfeld
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kristo Toots
Mirjam Toom
Tallinna Humanitaargümnaasium
Olga Gromova
Sofia Stepanova
Pavel Zjaikin
Aleksandr Tšernõhh
Helen Atspol
Gustav Adolfi Gümnaasium
Grete Haube
Helene Põder
Jaanika Vainula
Simona Liisbet Seppi
Piia-Liis Ojasaar
Birgit Sõrmus
Sander Metsküla
Karl Reimand
Laura Schifrin
Marilin Moor
Annika Annus
Samuel Rüsse
Kristella Kaasik
Sander Peterson
Tallinna Muusikakeskkool
Calvin Pärn
Tallinna Pääsküla Kool
Brigita Viilop
Rocca al Mare Kool
Charlotte Chrisabel Karniol
Georg-Oliver Loorand
Ingmar Krister Paplavskis
Roos Lisette Parmas
Ingrid Tivas
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Aivar Kamal
Anna Skobeleva
Anastassia Volkova
Haabersti Vene Gümnaasium
Jekaterina Dubovik
Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Semjon Mazurõk
Yekaterina Zaichikova
Pirita Majandusgümnaasium
Oliver Volmer Olmaru
Kevin-Sander Pikk
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Indrek Kutser
Silvia Maine
Tauri Tirmaste
Tallinna Reaalkool
Epp Paalberg
Ella Kivilo
Johanna Madleen Rodima
Teisi-Liis Vaik
Maria Keridon
Mirel Mesila
Tallinna Ühisgümnaasium
Eerik-Sven Puudist
Eva-Laura Lahtmäe
Tallinna Läänemere Gümnaasium
Anna-Polina Pasjutina
Jekaterina Võsõpkova
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Valeria Žarikova
Daniella Novitskaja
Artjom Pahhomov
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Grete Berol
Siim Markus Marvet
Junianna Zatsarnaja
Elvi Tuisk
Elisabeth Fofilov
Lasnamäe Gümnaasium
Sergei Krjukov
Arina Makarenko
Anastasia Wille
Alesja Suzdaltseva
Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Kaspar Kipp
Maarika Aun
Tallinna Kunstigümnaasium
Diana Kuzmina
Vanalinna Hariduskolleegium
Rasmus Robert Barrow
Karl Gustav Gailit
Johanna Maria Meister
Birgita Siim
Annabel Matkur
Uku Julian Tarvas
Eva Pajusaar
Saara Liis Jõerand
Tallinna Pae Gümnaasium
Valeria Potšinok
Maria Pazekova
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Ruben Galoyan
Karina Põdra
Mihail Smirnov
Tallinna 21 Kool
Paul Johannes Kalda
Helen Laane
David Truusa
EBS Gümnaasium
Melanie Juhkam
Jaagup Kukk
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Luiza Tolokonnikova
Georg Matjašov
Andžei Gedzo
Anna Simagina
Daria Serdyuk
Anita- Lotti Harkov
Ilya Griškov
Jaan Pitšugin
Anastasija Tšaplina
Eurogümnaasium
Jüri Belov
Alina Lemet
Sakala Eragümnaasium
Rebekka Dungurova
Daniel Fomotškin
Maria Zvonova
Anne Wells
Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Serafima Afanasieva
Alina Gudkova
Darja Katariina Jarušina
Marija Koržova
Daniil Lepkin
Anastasija Rammul
Aleksandra Rammul
Juri Volodin
Anastasia Belkine
Adelina Goda
Elina-Dariya Davydik
Daniil Kotilevitš
Aleksandr Goidin
Tallinna 53. Keskkool
Jekaterina Belova
Anastasia Anisimova
Aleksandr Aleksandrov
Tallinna Prantsuse Lütseum
Caro Kristiine Kallas
Anna Kovalenko
Madli Kurvet
Tallinna Saksa Gümnaasium
Liisi Kasuk
Anna-Maria Nikolajeva
Martina Eerme
Jakob Juksaar
Kätlin Toompuu
Merili Kärk
Vanda Reinmets
Jakob Tjurlik
Aina-Emilie Mae
Sigrid Saagpakk
Kristina Kirs
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
Erika Kavart
Sirvi Tammel
Tallinna Arte Gümnaasium
Jürgen Rajasalu
Audentese spordigümnaasium
Marite Ennuste
Ron Arnar Pehka
Audentese erakool e- gümnaasium
Eke Lee Allikvere

Koostas: Raile Luunja, THA hariduskorralduse osakonna spetsialist