Lisa 2.

Hõbemedaliga autasustatud gümnaasiumilõpetajad

 
Tallinna Tehnikagümnaasium
Aap Jõeste
Eva- Kaisa Ernesaks
Armani Pogosjan
Triin Pirso
Pelgulinna Gümnaasium
Liis Laanisto
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Mark Merzlikin
Aleksei Vaganov
Julia Ossipova
Valeria Sorgina
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Hanna-Liisa Kaun
Tiina Kern
Liise Marie Reinik
Marianne Murd
Markus Väin
Tallinna Juudi Kool
Mark Dorfmann
Nikita Šumejev
Tallinna Õismäe Gümnaasium
Karel Karlson
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Marita Mardo
Karl Christofer Reinhold
Tallinna Humanitaargümnaasium
Jelizaveta Mamtšits
Jana Tšižova
Anne Štšerbakova
Maksim Kobozev
Gustav Adolfi Gümnaasium
Margaret Mäses
Anna-Katariina Vaino
Emilia Vaher
Diana Vederik
Laura Karilaid
Annabell Carina Katalsepp
Monika Varter
Silvia Jürmann
Angela Lill
Linell Raud
Triinu Helena Pajumäe
Janeli Sula
Johanna Varik
Danielle Lisbeth Mäemets
Anete Mürk
Robin Nool
Sofia Pribludnaja
Marianne Purru
Maria Sein
Annabel Teetamm
Arko Gert Tuisk
Tallinna Muusikakeskkool
Laur Keller
Tallinna Pääsküla Kool
Liis Kägo
Anette Vanamölder
Rocca al Mare Kool
Rovin Raie
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Lia Daria Savinova
Anita Tkašenko
Haabersti Vene Gümnaasium
Anastasiia Karavaieva
Merili Tolstopjatova
Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Anna Jegorova
Pirita Majandusgümnaasium
Toomas Erik Uus
Karl Martin Vellik
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Gerli- Annabell Süld
Tallinna Reaalkool
Siim Kaukver
Carmel Kuusk
Margaret Hook
Sten Arthur Laane
Mia Peterson
Hedvig Vahlberg
Tallinna Ühisgümnaasium
Annika Roosleht
Linda Mai Vahtra
Vanessa Kärmas
Maroin Annabel Nummert
Janet Metus
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Maret Luud
Celine-Cathy Raaga
Leida Pikas
Lasnamäe Gümnaasium
Jelizaveta Karavajeva
Jelizaveta Švets
Tallinna 32. Keskkool
Andre Berezin
Eke William Möldre
Andres Reitsnik
Matis Vunk
Ralf Välja
Kristiine Eliise Kadakas
Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium
Remi Sebastian Kits
Kristi Titov
Katarina Kaps
Diana Alyaseva
Carl-Peter Aid
Vanalinna Hariduskolleegium
Mari Ann Rebane
Johanna Poll
Teele Kaljuvee-O’Brock
Joanna Miranda Ausmees
Elo Petron
Grete Raag
Anna Katariina Nigesen
Raul Esko
Romet Esko
Marleen Leemets
Isabella Glušauskaite
Markos Lill
Tallinna Pae Gümnaasium
Edgars Rozbergs
Maksim Dzekalo
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Natalja Banketova
Jelizaveta Pavljuk
Viktoria Nemtšenko
Tallinna 21. Kool
Hanna Gerta Alamets
Triin Alber
Karro Haav
Daniel Koch
Paula Helena Kuklane
Eva-Lotta Lubja
Joanna Laursoo
Liisa Maria Rahuoja
Kristjan Joosep Jalakas
EBS Gümnaasium
Christin Pootsmaa
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Anastasija Inozemtseva
Nikita Botškarjov
MihhailSokolov
MarinaTihhonova
Daniel Eurich
Anastasia Gavrilova
Kristina Nemko
Nicole Tšernuhho
Eurogümnaasium
Arina Jermatšenkova
Kristina Sergejeva
Sakala Eragümnaasium
Mihhail Pikkov
Maria Repson
Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Kiira Grintšak
Maria Borissova
Karina Nikolajeva
Arina Salahhova
Katrin Sabina Suviste
Tallinna 53. Keskkool
Alla Grits
Ksenia Nicole Aleksejeva
Tallinna Prantsuse Lütseum
Maarja Karlson
Henrik Rank
Tallinna Saksa Gümnaasium
Marjonella Uudeküll
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
Hedde Aaspõllu
Egert Koov
Tallinna Arte Gümnaasium
Merilin Jusilo
Lisette Tammik
Audentese spordigümnaasium
Kristel Naelson
Audentese erakool e- gümnaasium
Kätriin Onemar
Anett Mataloja

Koostas: Raile Luunja, THA hariduskorralduse osakonna spetsialist