Lisa 3.

Parimad õpilased ülelinnalistel ja -riigilistel olümpiaadidel

Nimi Klass Aine Koht Tallinn Koht üleriigiline
KESKLINN
Jakob Westholmi Gümnaasium
Margo Maltis 10.kl muusika 2.
Katriin Eikin Sein 12.kl muusika 6.
Jan Henri Tälli 12.kl ajalugu 3.
Tallinna Juudi kool
Anneli Virts 10.kl kunst 1. 2.
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Artemi Smõšljajev 7.kl matemaatika 1.-2.
Andrei Solntsev 8.kl matemaatika 2.-3.
Michael Leo 8.kl matemaatika 2.-3.
Aleksander Medvedjev 10.kl matemaatika 3.-5.
Alisa Andros 10.kl keemia 2.-3.
Mihkel Rinne 11.kl keemia 3.-4. 1.
Tallinna Humanitaargümnaasium
Konstantin Dolski 9.kl ajalugu 1.
Tallinna 21. Kool
Rasmus Mücker 5.kl õpioskused võistkondlik 1.
Karl Hinrikus 5.kl õpioskused võistkondlik 1.
Sten Künnap 5.kl õpioskused võistkondlik 1.
Hanka Maiste 5.kl õpioskused võistkondlik 1.
Nora Uurimäe 5.kl õpioskused võistkondlik 1.
Liilia Tõnisson 7.kl emakeel 2.
geograafia 3.
Grete Laura Kunnas 8.kl emakeel 2.
Elise Lissel Pähkel 8.kl kunst 1. 1.
Tuule Kangur 9.kl bioloogia 3.
Luisa Susanna Kütson 10.kl emakeel 2. 1.
muusika 1. 4.
Meeri Elisabeth Paltmann 10.kl emakeel 2.
Märt Tender 10.kl matemaatika 1.- 2.
Christian Kütt 11.kl ajalugu 1.
Maria Annet Šmakova 11.kl vene keel võõrkeelna 3.
Paul Johannes Kalda 12.kl filosaoofia 2.
prantsuse keel 6.
Vanalinna Hariduskolleegium
Marie Teppart 6.kl ajalugu 1.
Suvi Sumberg 7.kl ajalugu 1.-2.
Ida Ulita Vooglaid 8.kl ajalugu 2.-3.
Mia Simona Preisfreund 8.kl prantsuse keel 2.
Mari-Ann Raun 9.kl emakeel 2.
Toomas Oskar Kahur 9.kl prantsuse keel 1. 4.
Elisabeth Reiman 10.kl ajalugu 3.
Matilde Kivisilla 10.kl emakeel 1.
Birgit Raidna 10.kl ajalugu 2.-3. 1.
Uku Urb 11.kl ajalugu 1.
Dora Grents 11.kl kunst 3.
Johanna Lisette Viskar 12.kl prantsuse keel 1.
Saara Liis Jõerand 12.kl emakeel 1. 2.
lingvistika 2.
Karl Gustav Gailit 12.kl lingvistika 3. 1.
Tallinna Ühisgümnaasium
Jane Leinfeld 7.kl bioloogia 2. 6.
Margot Mälberg 7.kl õpioskused võistkondlik 3.
Mariell Mägi 7.kl õpioskused võistkondlik 3.
Jaako Lauri Puudist 7.kl õpioskused võistkondlik 3.
Silver Voorel 7.kl õpioskused võistkondlik 3.
Taavi Tamme 7.kl õpioskused võistkondlik 3.
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Aleksander Karpov 7.kl matemaatika (8.kl) 1.
Tallinna Prantsuse Lütseum
Silvia Rita Mällo 5. kl õpioskused võistkondlik 3.
Sonja Viktoria Ustav 5. kl õpioskused võistkondlik 3.
Teele Kivirähk 5. kl õpioskused võistkondlik 3.
Maria Paavel 5. kl õpioskused võistkondlik 3.
Lisanna Aaviste 5. kl õpioskused võistkondlik 3.
Livia Pikamäe 6.kl bioloogia 1.
Michelle Šusta 6.kl bioloogia 2.
Liis Alver 7.kl emakeel 1.
Rasmus Abiline 7.kl õpioskused võistkondlik 2.
Oliver Jalakas 7.kl õpioskused võistkondlik 2.
Rahel Reinumägi 7.kl õpioskused võistkondlik 2.
Gabriela Turkin 7.kl õpioskused võistkondlik 2.
Alice Zõrjanova 7.kl õpioskused võistkondlik 2.
bioloogia 2.
Elisabeth Rebrov 8.kl prantsuse keel 2.
Uko Mihkel Pallum 8.kl prantsuse keel 1.
Kertu Paabel 8.kl prantsuse keel 3. 2.
Kaarel Fridolin 9.kl geograafia 3.
Hanna -Triinu Järvine 9.kl bioloogia 2. 2.
geograafia 3.
Roberta Bühler 9.kl prantsuse keel 1.
Aet Kubits 9.kl muusika 2. 5.
Linda Mae Nummert 9.kl muusika 1.
Anni Joamets 10.kl bioloogia 3.-4.
Anett Pärismaa 11.kl ajalugu 3.-4.
Helen Kurvits 11.kl prantsuse keel 2.-3.
Helen Kalamäe 11.kl prantsuse keel 3.
Ramona Mägi 11.kl emakeel 3.
Erik Heiki Veelmaa 11.kl kunst 2. 3.
Tallinna Inglise Kolledž
Alis Jankelevitsh 7.kl matemaatika 3.
Peeter Aleksander Randla 8.kl loodusteadused 2. 3.
Peter Kipp 8.kl loodusteadused 4.
Rasmus Põder 9.kl ajalugu 3.
Elle Isabel Lindpere 9.kl lingvistika 5.
Iris-Gertrud Jussila 9.kl lingvistika 6.
Lee Ann Madissoon 9.kl matemaatika 3.
Grete-Triin Sulengo 11.kl filosoofia 1.
Martin Puškin 11.kl lingvistika 2.
Anna Maria Rüütmann 12.kl inglise keel 5.
Helene Vellevoog 12.kl inglise keel 3.
Eva Ikkonen 12.kl inglise keel 1.
emakeel 2.
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Elvi Tuisk 12.kl ajalugu 1.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Mia Lee Kähri 5.kl õpioskused võistkondlik 2.
Säde Noormets 5.kl õpioskused võistkondlik 2.
Livia Filipozzi 5.kl õpioskused võistkondlik 2.
Lennart Parasin 5.kl õpioskused võistkondlik 2.
Siim Oskar Hääl 5.kl õpioskused võistkondlik 2.
Claudia Olev 7.kl bioloogia 1. 1.
Siim Tiivel 8.kl loodusteadused 3. 4.
Ralf Joosep Kask 8.kl keemia 1.
füüsika 2. 3.
Oskar Villem Tiideman 8.kl füüsika 3. 3.
Triinu Luts 8.kl bioloogia 2. 5.
Haldja Hermaküla 8.kl emakeel 1. 1.
Sarah Bouirabdane 8.kl prantsuse keel 3.
Samuel Boeijkens 8.kl loodusteadused 5.
Freja Marin Karolina Torstenberg 8.kl loodusteadused 6.
Liisa Lekko 9.kl geograafia 2.
Karl-Oskar Pajus 9.kl geograafia 1.
füüsika 3.
Sofia Marlene Haug 9.kl bioloogia 1. 1.*4.**
keemia 3.
Johanna Maria Jõgisu 9.kl bioloogia 3.
Pauliine Põldmaa 9.kl emakeel 3.
Jacqueline Elizabeth Lääne 10.kl prantsuse keel 2.
Allar Liivlaid 10.kl ajalugu 2.
geograafia 1. 3.
Erik Mandel 11.kl ajalugu 2.-3. 2.-3.
Angelika Anette Antsmäe 11.kl keemia 3.-4.
Liisa Liik 11.kl prantsuse keel 3.
Nikita Leo 12.kl matemaatika 2.
Georg Zahharov 12.kl lingvistika 4.
Kaja Silva Aulik 12.kl prantsuse keel 1.
Agnes Kolga 12.kl emakeel 3.
Tallinna Reaalkool
Tuule Lintrop 6.kl bioloogia 3. 6.
Allar-Joel Möldre 6.kl ajalugu 2.
Iir Niinemaa 7.kl matemaatika 1.-2. 2.
geograafia 2.
Ellen Marigold Roper 7.kl geograafia 2.
Gregor Ludvig Kikas 7.kl geograafia 2.
Endrik Einberg 7.kl geograafia 1. 1.
õpioskused võistkondlik 1.
Anette Merivee 7.kl õpioskused võistkondlik 1.
Hanna Kübard 7.kl õpioskused võistkondlik 1.
Alexandra Elo 7.kl õpioskused võistkondlik 1.
Karl-Andres Parts 7.kl õpioskused võistkondlik 1.
Marta Tõnisalu 8.kl geograafia 2. 2.
Natali Mutli 8.kl geograafia 1.
Iti Rünkla 8.kl geograafia 3.
Mihkel Jakobson 8.kl geograafia 1.
astronoomia 2.
keemia 2.
füüsika 1. 3.
loodusteadused 1. 1.
Paul Kaspar Nurk 8.kl geograafia 3.
keemia 3.-4.
Emma Erm 8.kl bioloogia 3.
Doris Nurk 8.kl bioloogia 1. 4.
Adeele Must 8.kl bioloogia 6.
Joosep Toomeste 8.kl muusika 1. 3.
Anna Pauliina Rumm 9.kl bioloogia (10.kl) 2.
keemia 2.
matemaatika 1.
füüsika 2.-3.
astronoomia 3.
Argo Merilo 9.kl füüsika 1.
keemia 3. 3.
Hannes Hirmat 9.kl matemaatika 3.
Kaur Reidma 9.kl keemia 2. 3.
bioloogia (10.kl) 3.-4.
Martin Rahe 9.kl bioloogia (10.kl) 1.
matemaatika 2. 2.
keemia 1. 1.
füüsika 1. 1.
astronoomia 1
geograafia 2.
Nils Norman Kalle 9.kl füüsika 2.-3. 3.
Märten Talts 9.kl prantsuse keel 3.
Nele Laurima 9.kl kunst 3. 2.
geograafia 3.
Hugo Kivilo 9.kl ajalugu 2.
Marek Talv 9.kl geograafia 3.
Andreas Simson 10.kl keemia 1 2.
matemaatika 3.-5. 3.
Jarl Patrick Paide 10.kl füüsika 3. 3.
astronoomia 1.
matemaatika 3.
Tuuli Tiivel 10.kl matemaatika 3.-5.
keemia 3.
Markus Vaher 10.kl geograafia 1.
Rasmus Saame 10.kl matemaatika 1.-2.
Kaarel August Kurik 10.kl matemaatika 3.
Kaarel Kivisalu 10.kl füüsika 2. 1.
Kaarel Paal 10.kl füüsika 1. 2.
Laima Šusta 10.kl prantsuse keel 2.-3. 1.
vene keel võõrkeelena 2.
Liisa Mai Ümarik 10.kl emakeel 3.
Kadri Muuga 10.kl keemia 2.-3. 1.
Robert Suigusaar 10.kl geograafia 2.
Tommi Allar Oja 11.kl ajalugu 3.-4. 3.
Annemari Riisimäe 11.kl ajalugu 1. 1.
Iris Luik 11.kl ajalugu 2.
Andreas Must 11.kl keemia 1. 3.
bioloogia 2.
geograafia 2. 1.
Robin Haljak 11.kl füüsika 1.-2. 3.
matemaatika 1. 3.
geograafia 3. 3.
keemia 2.
Jan Erik Alliksaar 11.kl bioloogia 2.-3.
füüsika 3.
matemaatika 3.
Sharon Süvari 11.kl bioloogia 2.-3.
Susanna Mett 11.kl usundiõpetus 1.
Uku Hannes Arismaa 11.kl bioloogia 1.
matemaatika 1.-2.
füüsika 2.
Kristjan Kõiv 11.kl matemaatika 3.
Kai Vallikivi 11.kl emakeel 2.
Joosep Näks 11.kl matemaatika 3.
informaatika 3.
Kevin Kekki 11.kl informaatika 1. 2.
Rainer Kravets 11.kl majandus 3. 3.
vene keel võõrkeelena 3. 5.
Aleksander Mustasaar 11.kl informaatika 3.
Carmen Sandra Kuusk 11.kl lingvistika 1.
Tarmo Pungas 11.kl emakeel 1. 3.
Epp Paalberg 12.kl emakeel 3.
Adrian Kirikal 12.kl füüsika 2.
matemaatika 1. 3.
informaatika 3.
Kalle Johannes Reinmets 12.kl informaatika 3.
Fred Matis Teeäär 12.kl informaatika 2.
Margus Reiimann 12.kl füüsika 2.
Maria Keridon 12.kl bioloogia 1.-4.
keemia 3.
Nikita Poljakov 12.kl astronoomia 2.
füüsika 1. 3.
Rando Tõnso 12.kl informaatika 2.
matemaatika 3.
Siim Kaukver 12.kl keemia 1. 1.
Tavo Annus 12.kl füüsika 3.
Timo Loomets 12.kl füüsika 3.
Stella-Maria Kangur 12.kl filosoofia 5.
Sten Arthur Laane 12.kl majandus 1. 3.
matemaatika 3.
geograafia 1.
Georg Herodes 12.kl geograafia 2.
Robert Sepp 12.kl bioloogia 1.-4.
Karl Hendrik Nurmeots 12.kl majandus 2.
Helen Pais 12.kl geograafia 2.
Ilja-Viljard Vronski 12.kl vene keel 4.
HAABERSTI
Tallinna Õismäe Gümnaasium
Marianne Mendel 7.kl ajalugu 1.-2.
Triin Aadma 8.kl ajalugu 1.
Kaspar Klettenberg 12.kl geograafia 3. 1.
Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Nikita Balanenkov 10.kl eesti keel võõrkeelna 5.
Anna Krupina 11.kl vene keel 1.
eesti keel võõrkeelena 1.
Anastasia Rammul 11.kl vene keel 3.
Juri Volodin 12.kl keemia 1. 1.
bioloogia 1.-4.
Serafima Afanasieva 12.kl bioloogia 1.-4.
MUSTAMÄE
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Anna Skobeleva 12.kl eesti keel võõrkeelena 3.
Tallinna Saksa Gümnaasium
Liisa Pata 6.kl bioloogia 2.
Laura-Heleene Tirkkonen 10.kl saksa keel 3.
Katrin-Lisa Laius 10.kl saksa keel 6.
Kadri-Ann Lainde 10.kl saksa keel 2.
Tallinna Arte Gümnaasium
Sevinc Mämmädli 8.kl ajalugu 2.-3.
Tallinna Tehnikagümnaasium
Silver Suup 11.kl geograafia 3.
Martin Širokov 12.kl informaatika 1. 2.
matemaatika 2.
Karl Abro 12.kl muusika 3. 5.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Kertu Ketlin Lepmets 7.kl emakeel 3.
NÕMME
Tallinna Nõmme Põhikool
Triinu Leito 7.kl bioloogia 3.
Marite Rikkas 9.kl kunst 2.
Talinna Kivimäe Põhikool
Grete Maine 8.kl emakeel 3.
KRISTIINE
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Aleksander Jänes 10.kl ajalugu 2.
LASNAMÄGI
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Artemi Sotskov 8.kl keemia 3.-4.
Ansatasia Djomina 10.kl eesti keel võõrkeelna 4.
Tallinna Laagna Gümnaasium
Miriam Trummal 6.kl ajalugu 3.
Siim Kruusimäe 10.kl matemaatika 3.
Nikolai Borzov 12.kl vene keel võõrkeelena 1. 6.
Tallinna Pae Gümnaasium
Maksim Kolossov 12.kl soome keel 1.
PÕHJA -TALLINN
Pirita Majandusgümnaasium
Oliver Olmaru 12.kl majandus 2. 1.
Janelin Remmelgas 12.kl vene keel võõrkeelena 2.
MUUD KOOLID
Tallinna Muusikakeskkool
Anna Lotta Karu 9.kl emakeel 1. 2.
Rocca al Mare Kool
Mia Marie Sukles 7.kl ajalugu 3.
Audentese Spordigümnaasium
Ron Pehka 12.kl vene keel võõrkeelena 1.

Koostas: Egle Vospert, THA hariduskorralduse osakonna vanemspetsialist