Lisa 6.

Ainevõistluste parimad õpilased

 

 
Ettelugemisvõistlus „Kõik on kõige targemad” (4. klasside õpilased)
1.Rene ReinebergTallinna Lilleküla Gümnaasium
2.Markkus PukkTallinna 21. Kool
3.Annaliis NoomenPirita Majandusgümnaasium
   
Inglise keele ainevõistlus „British Culture” (9.-11. kl)
1.Tallinna Mustamäe Gümnaasium
2.Tallinna Inglise Kolledž
3.Tallinna Õismäe Gümnaasium
   
Inglise keele viktoriin (7. kl)
1.Pirita Majandusgümnaasium
2.Tallinna 21. Kool
3.Ristiku Põhikool
Vene keele ja kirjanduse konkurss (5.-8. kl, vene õppekeelega koolidele)
5. klass
1.Arina TišukEhte Humanitaargümnaasium
2.Anna-Ester PustõnskiTallinna Juudi Kool
3.Timofei KartašovTallinna 53. Keskkool
6. klass
1.Anna-Liisa LaasTallinna Juudi Kool
2.Maria Alice ReinbergSakala Eragümnaasium
3.Katerina ManuilovaTallinna Tõnismäe Reaalkool
7. klass
1.Maria ŠapošnikovaEhte Humanitaargümnaasium
2.Arina GrišakovTallinna Õismäe Vene Lütseum
3.Anastasia Van den HoveTallinna Humanitaargümnaasium
8. klass
1.Milana SeppTallinna Õismäe Vene Lütseum
2.Viola MakarenkovaTallinna 53. Kskkool
3.Monika TameorgTallinna Linnamäe Vene Lütseum
Matemaatika viktoriin „Nuputa” (5.-7. kl)
5.-6. klass
1.Gustav Adolfi Gümnaasium
Johannes Erik Pajumaa, Lorete Müürsepp, Silja-Liis Same, Sten Marten Kalle
2.-3.Tallinna Saksa Gümnaasium
Triin Erala, Liisa Pata, Holger Vatter, Sander Saagpakk
2.-3.Tallinna 32. Keskkool
Kristelle Reiser, Karoliine Hirmat, Krislen Teaär, Elisabeth Lill
7. klass
1.Gustav Adolfi Gümnaasium
Anna Milena Linder, Rasmus Talts, Bruno Filipozzi
2.Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Artemi Smõšljajev, Arseni Terlotski, Nikita Lastovka
3.Rocca al Mare Kool
Markus Karl Vallaste, Marta Sild, Tõnis Lees
Matemaatika ainevõistlus (5.-6. kl)
5. klass
1.Mia Lee KähriGustav Adolfi Gümnaasium
2.Mia Marleen RaheTallinna Tehnikagümnaasium
3.Katariina LuhakooderTallinna Kesklinna Põhikool
6. klass
1.Karl Usatv KõlarTallinna Reaalkool
2.Ardi RaagTallinna Reaalkool
3.Sten Martin KalleGustav Adolfi Gümnaasium
Keemia viktoriin
Noorem vanuserühm ( 8.-9. kl)
1.Tallinna Õismäe Vene Lütseum
2.Tallinna Reaalkool
3.Tallinna 53. Keskkool
Vanem vanuserühm (10.-12. kl)
1.Tallinna Tõnismäe Reaalkool
2.Tallinna 53. Keskkool
3.Gustav Adolfi Gümnaasium
Tehnoloogiaõpetuse võistlus
1.Sten Erik ErvinTallinna Kivimäe Põhikool
2.Siim Kullamäe, Kert PurdeTallinna Südalinna Kool
3.Siim Laupa, Ragnar TruuTallinna Arte Gümnaasium
Ainevõistlus „Rostok” (2.-4. kl, vene õppekeelega koolidele)
2. klass
Matemaatika
1.Darja VoitsišinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
2.Mihhail TšernetsovEdu Valem Erakool
3.Sofia AlfjorovaLasnamäe Gümnaasium
Vene keel
1.Andrei DudakovMaardu Gümnaasium
2.Eva UšakovaEdu Valem Erakool
3.Sofia SokolovaEdu Valem Erakool
3. klass
Matemaatika
1.Nikita HvatovTallinna Linnamäe Vene Lütseum
2.Anton RõtšagovTallinna Humanitaargümnaasium
3.Aleks NevskiHaabersti Vene Gümnaasium
Vene keel
1.Alina BendakHaabersti Vene Gümnaasium
2.Marcus SarapuuTallinna Tõnismäe Reaalkool
3.Jelizaveta TšehonatskajaTallinna Tõnismäe Reaalkool
4. klass
Matemaatika
1.Arseni ProninTallinna Tõnismäe Reaalkool
2.Sava MjatšinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
3.Darja PreobraženskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum
Vene keel
1.Polina PesterevaTallinna Linnamäe Vene Lütseum
2.Onega SjerkovaTallinna Tõnismäe Reaalkool
3.Artemi KolossovEhte Humanitaargümnaasium
Loodusõpetus
1.Jaroslava StarovoitovaTallinna 53. Keskkool
2.Jekaterina NicolsTallinna Juudi Kool
3.Katerina LutškoTallinna Juudi Kool
Loovkirjutamise võistlus (5.-6. kl)
1.Mia Marleen RaheTallinna Tehnikagümnaasium
2.Kertu-Liis ÕnnisVanalinna Hariduskolleegium
3.Robert AntoiTallinna Pääsküla Kool
   
Nuputamisvõistlus „Rosin” (2. ja 3.-4. kl võistkondadele)
2. klass
1.Tallinna Kristiine Gümnaasium
Artur Pinding, Andrers Raestik, Anneliis Raidma
2.Tallinna Reaalkool
Jakob Oja, Mike Vidrik Rätsep, Martin Pukk
3.Jakob Westholmi Gümnaasium
Ellisabet Estrid Sõmer, Liis Pärn, Margette Maiste
3.-4. klass
1.Vanalinna Hariduskolleegium
Jasper Vähk, Gren Hõbemägi, Mirtel Tükk, Katrina Astor,
2.Tallinna 21. Kool
Alice Agathe Luhala, Helena Timmermann, Alo Virunurm, Andreas Lutsar
3.Tallinna Nõmme Põhikool
Maribel Vare, Kristjan Meier, Timo Tingas, Kermo Koppel