Lisa 7.1

Jooksukross

 
Sünniaeg Kool aeg
Poisid (põhikool), 1000 m
1. Ken-Mark Minkovski 13.10.01 Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3,08
Karl Uljas Mölder 08.11.01 Tallinna 21. Kool 3,08
3. Ivan Timofejev 2002 Tallinna 53. Keskkool 3,09
4. Karmo Stamm 2003 Tallinna Kivimäe Põhikool 3,10
5. Martin Moistus 30.07.03 Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3,12
Rauno Järviste 13.05.02 Tallinna Saksa Gümnaasium 3,12
Albert Kutšma 02.04.02 Tallinna Läänemere Gümnaasium 3,12
Poisid (põhikool), 2000 m
Tuudor Palm 29.01.02 Tallinna 21. Kool 6,50
Henrik Otsman 19.05.03 Kadrioru Saksa Gümnaasium 6,57
Mark-Markos Kehva 12.04.04 Tallinna Nõmme Gümnaasium 7,01
Kaspar Päärson 14.06.02 Tallinna Reaalkool 7,01
Mihkel Eesmaa 18.08.02 Vanalinna Hariduskolleegium 7,08
Henrik Kurm 02.04.02 Tallinna 21. Kool 7,12
Tüdrukud (põhikool), 500 m
1. Sophia Isabella Rooba 13.12.02 Tallinna Prantsuse Lütseum 1,36
2. Darja Pitšugina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 1,37
3. Calista Krass 02.01.02 Tallinna 21. Kool 1,39
4. Elisabeth Pihela 15.03.04 Tallinna 21. Kool 1,40
Eva Kutman 30.07.03 Vanalinna Hariduskolleegium 1,40
Meril Arndt 18.03.02 Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1,40
Caterina Cicetti 30.04.05 Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1,40
Õnne Heintalu 30.01.03 Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1,40
Tüdrukud (põhikool), 1000 m
1. Anete Randma 07.04.03 Kadrioru Saksa Gümnaasium 3,40
2. Eliise Luks 24.02.04 Tallinna Arte Gümnaasium 3,40
3. Elisabet Mätlik 18.10.03 Pirita Majandusgümnaasium 3,42
4. Eneli Veltman 09.10.02 Tallinna Saksa Gümnaasium 3,46
4. Johanna Maria Jõgisu 12.05.02 Gustav Adolfi Gümnaasium 3,49
4. Sandra Velling 27.02.03 Gustav Adolfi Gümnaasium 3,51
Noormehed (gümnaasium), 1000 m
1. Rain Tasane 08.02.99 Tallinna Saksa Gümnaasium 2,48
2. Kunnar Erich Viisel 06.10.99 Tallinna Tehnikagümnaasium 2,49
3. Joonas Mattias Laur 01.06.99 Tallinna Reaalkool 2,50
4. Otto-Robert Lipp 02.12.00 Tallinna Saksa Gümnaasium 2,55
5. Martin Kivimaa 23.10.00 Kadrioru Saksa Gümnaasium 3,00
6. Martin Stihharev 1999 Tallinna 53. Keskkool 3,01
Noormehed (gümnaasium), 3000 m
1. Telpt Robert Tallinna Linnamäe Vene Lütseüm 10,04
2. Rainer Kravets 26.01.00 Tallinna Reaalkool 10,13
3. Kovaljov Juri 25.11.99 Tallinna Pae Gümnaasium 10,15
4. Carl Saem 11.11.00 Tallinna Tehnikagümnaasium 10,19
5. Tauri Miggur 04.01.00 Tallinna Reaalkool 10,39
6. Andry Soo 11.09.99 Tallinna 32. Keskkool 10,40
Neiud (gümnaasium), 500 m
1. Eliise-Triin Raun 07.05.00 Tallinna Saksa Gümnaasium 1,30
2. Sofia Kosareva 22.12.98 Tallinna Arte Gümnaasium 1,38
3. Hanne Tõnts 02.01.00 Tallinna Reaalkool 1,39
Stella Sohvi Annika Altmets 18.09.01 Pelgulinna Gümnaasium 1,39
Jessica Lauter 05.04.00 Tallinna 32. Keskkool 1,39
4. Lilian Turban 25.09.01 Tallinna 21. Kool 1,41
Cetriin Pajumägi 17.02.00 Jakob Westholmi Gümnaasium 1,41
Ann Mari Kivimägi 01.04.01 Tallinna 21. Kool 1,41
Neiud (gümnaasium), 1000 m
1. Laura Karilaid 01.03.99 Gustav Adolfi Gümnaasium 3,31
2. Lisette Ploomipuu 08.05.00 Tallinna Saksa Gümnaasium 3,38
3. Teele Telgma 20.07.00 Vanalinna Hariduskolleegium 3,38
4. Hedvig Talvik 18.08.01 Tallinna Saksa Gümnaasium 3,40
5. Merilin Jürisaar 02.12.00 Tallinna Ühisgümnaasium 3,42
6. Maria Elisabeth Martinson 28.06.00 Rocca al Mare Kool 3,43