Lisad 7.16

Kergejõustik, Tallinna koolinoorte meistrivõistlused

Poisid, vanem, 100 m jooks, finaal 
1Daniil DudenkovLasnamäe Vene Gümnaasium11,33
2Kenro TohterTallinna Ühisgümnaasium11,41
3Harald SuurorgGustav Adolfi Gümnaasium11,49
4Joosep Mart MännikTallinna Õismäe Gümnaasium11,93
5Andres EstnaVanalinna Hariduskolleegium11,94
6Otto-Robert LippTallinna Saksa Gümnaasium12,00
 Robin NoolGustav Adolfi GümnaasiumDnf
 Peeter AlverTallinna ÜhisgümnaasiumDNS
Poisid, vanem, 400 m jooks 
1Rain TasaneTallinna Saksa Gümnaasium52,14
2Martin KivimaaKadrioru Saksa Gümnaasium52,17
3Joonas Mattias LaurTallinna Reaalkool52,63
4Olgerd PutškovMustamäe Reaalgümnaasium53,26
5Markus MooraJakob Westholmi Gümnaasium54,69
6Janter SuunPirita Majandusgümnaasium55,15
Poisid, vanem, 3000 m jooks 
1Robert TelptTallinna Linnamäe Vene Lütseum9.21,34
2Carl SaemTallinna Tehnikagümnaasium9.28,76
3Rainer KravetsTallinna Reaalkool9.31,60
4Karl MellTallinna Reaalkool9.40,63
5Tauri MiggurTallinna Reaalkool9.48,12
6Jaan RoopGustav Adolfi Gümnaasium9.49,63
Poisid, vanem, teivashüpe 
1Robin NoolGustav Adolfi Gümnaasium5.00
2Deniel KedrovTallinna Linnamäe Vene Lütseum4.50
3Ahti RoioTallinna Saksa Gümnaasium3.60
Poisid, vanem, kaugushüpe 
1Otto-Robert LippTallinna Saksa Gümnaasium6.51
2Mihkel TaliveeGustav Adolfi Gümnaasium6.51
3Igor AndrejevTallinna Linnamäe Vene Lütseum6.49
4Rasmus KuningasTallinna Prantsuse Lütseum6.44
5Johannes RemmelkoorVanalinna Hariduskolleegium6.20
6Franz MalmstenVanalinna Hariduskolleegium6.19
Poisid, vanem, kolmikhüpe 
1Mihkel TaliveeGustav Adolfi Gümnaasium13.76
2Igor AndrejevTallinna Linnamäe Vene Lütseum13.69
3Johannes RemmelkoorVanalinna Hariduskolleegium12.31
4Mihkel AltosaarTallinna Saksa Gümnaasium11.92
5Remy-Bert VilleTallinna Kristiine Gümnaasium11.82
6Joosep LutsTallinna Kristiine Gümnaasium11.59
Poisid, vanem, kettaheide 1,75 kg 
1Jan Henri TälliJakob Westholmi Gümnaasium49.03
2Gevin Genro PaasTallinna Saksa Gümnaasium44.75
3Kunnar Erich ViiselTallinna Tehnikagümnaasium37.06
4Kristjan MaripuuTallinna 32. Keskkool35.58
5Hans Kristjan LaurTallinna Saksa Gümnaasium34.51
6Uku RoioTallinna Inglise Kolledž32.09
Poisid, noorem, 100 m jooks, finaal 
1Ken-Mark MinkovskiTallinna Lilleküla Gümnaasium11,31
2Andreas LaksbergTallinna Reaalkool11,65
3Oliver KruuspanTallinna Kristiine Gümnaasium11,76
4Mark HeidmetsGustav Adolfi Gümnaasium11,99
5Keorg LiivPirita Majandusgümnaasium12,01
6Karl KarumaaTallinna Ühisgümnaasium12,24
7Gerdo VirkkunenNõmme Erakool12,32
 Mihhail AndrijevskiLasnamäe GümnaasiumDNS
Poisid, noorem, 800 m jooks 
1Edvard KallasTallinna Tõnismäe Reaalkool2.10,49
2Ats Oskar LaansaluTallinna Mustamäe Gümnaasium2.11,10
3Rasmus KäsperTallinna Kristiine Gümnaasium2.12,20
4Eric-Richard PeningKadrioru Saksa Gümnaasium2.13,42
5Rauno JärvisteTallinna Saksa Gümnaasium2.18,85
6Albert KutšmaTallinna Läänemere Gümnaasium2.19,92
Poisid, noorem, teivashüpe 
1Mait FilipozziGustav Adolfi Gümnaasium3.90
2Harri Richard JäägerPirita Majandusgümnaasium2.90
3Kaspar HenriksenRocca al Mare Kool2.60
4Ralf LepassonTallinna 21. Kool2.30
Poisid, noorem, kaugushüpe 
1Mait FilipozziGustav Adolfi Gümnaasium6.29
2Karl KarumaaTallinna Ühisgümnaasium5.92
3Markos VähesooTallinna Kristiine Gümnaasium5.82
4Kaspar HenriksenRocca al Mare Kool5.66
5Kert KruusmaaPirita Majandusgümnaasium5.65
6Hannes KolkTallinna Prantsuse Lütseum5.51
Poisid, noorem, kettaheide 1,5 kg 
1Taavi TammeTallinna Ühisgümnaasium30.93
2Erik VäinTallinna Lilleküla Gümnaasium29.93
3Lauri Lennart KochTallinna Saksa Gümnaasium28.03
4Andreas EkkTallinna Tehnikagümnaasium26.80
5Rhet Daniel PuntTallinna Arte Gümnaasium26.68
6Karl KreisTallinna Saksa Gümnaasium26.56
Tüdrukud, vanem, 100 m finaal 
1Liina ValkTallinna Ühisgümnaasium12,73
2Diana StahovskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum12,76
3Kristi PappelTallinna Saksa Gümnaasium13,03
4Hanne TõntsTallinna Reaalkool13,55
5Anette AlapertTallinna Õismäe Gümnaasium13,57
6Triin AlberTallinna 21. Kool13,59
7*Jennifer VeismannTallinna Reaalkool13,63
7*Liiljan NeerotTallinna Nõmme Gümnaasium13,63
Tüdrukud, vanem, 400 m jooks 
1Laura KarilaidGustav Adolfi Gümnaasium1.01,83
2Eliise-Triin RaunTallinna Saksa Gümnaasium1.02,28
3Hanna OtsmanKadrioru Saksa Gümnaasium1.03,94
4Romi NeerotGustav Adolfi Gümnaasium1.05,57
5Ann-Mari KivimägiTallinna 21. Kool1.05,99
6Lisette PloomipuuTallinna Saksa Gümnaasium1.06,79
Tüdrukud, vanem, kõrgushüpe 
1Katre Sofia PalmGustav Adolfi Gümnaasium1.70
2Lilian TurbanTallinna 21. Kool1.65
3Saskia JärvGustav Adolfi Gümnaasium1.55
3Romi NeerotGustav Adolfi Gümnaasium1.55
3Birgit VeegenTallinna Ühisgümnaasium1.55
6Eliise-Triin RaunTallinna Saksa Gümnaasium1.50
Tüdrukud, vanem, kuulitõuge 4 kg 
1Carina PulleritsTallinna Kristiine Gümnaasium9.90
2Laura HälingTallinna Saksa Gümnaasium9.82
3Triin AlberTallinna 21. Kool9.76
4Paula MõikTallinna 21. Kool9.24
5Katariina IdlaTallinna Reaalkool9.21
6Liisi Mari NurmetaloTallinna 21. Kool9.19
Tüdrukud, vanem, odavise 600 g 
1Laura HälingTallinna Saksa Gümnaasium32.28
2Zarina NetšiporukTallinna Linnamäe Vene Lütseum30.78
3Laura Maria HaukanõmmTallinna 21. Kool29.82
4Alexandra ArtmaTallinna Lilleküla Gümnaasium28.83
5Tuuli VooglaidTallinna Saksa Gümnaasium27.85
6Maria PernitsTallinna Reaalkool26.81
Tüdrukud, noorem, 100 m finaal 
1Anna Maria MillendTallinna 21. Kool12,44
2Darja PitšuginaTallinna Tõnismäe Reaalkool12,74
3Brigitta TamsarTallinna Reaalkool13,16
4Marian MüürseppKadrioru Saksa Gümnaasium13,46
5Caterina CicettiTallinna Lilleküla Gümnaasium13,69
5Mona Linda SikkalRocca al Mare Kool13,69
Tüdrukud, noorem, 800 m jooks 
1Juliana DemeštšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium2.24,64
2Johanna Maria JõgisuGustav Adolfi Gümnaasium2.27,81
3Laura MõikTallinna 21. Kool2.30,13
4Eliise LuksTallinna Arte Gümnaasium2.33,36
5Kai Liis KivirähkTallinna Saksa Gümnaasium2.36,95
6Elisabeth PaeTallinna 21. Kool2.37,52
Tüdrukud, noorem, kõrgushüpe 
1Liisa-Maria LustiTallinna Inglise Kolledž1.70
2Sofia Marlene HaugGustav Adolfi Gümnaasium1.60
3Anna NeiveltRocca al Mare Kool1.60
4Anna IgaševaLasnamäe Gümnaasium1.55
5Rhea KõivutaluTallinna Reaalkool1.55
6Marie RiibergTallinna 21. Kool1.50
Tüdrukud, noorem, kuulitõuge 3 kg 
1Emili Liis OsulaTallinna 32. Keskkool12.12
2Kelly KallasTallinna Saksa Gümnaasium12.11
3Marleen JaukJakob Westholmi Gümnaasium12.00
4Liis Kristin KutsarTallinna Rahumäe Põhikool11.28
5Ksenia OleinikTallinna Linnamäe Vene Lütseum11.10
6Doris NurkTallinna Reaalkool10.88
Tüdrukud, noorem, odavise 500 g 
1Elisabeth PihelaTallinna 21. Kool40.21
2Anette PetersonTallinna Saksa Gümnaasium38.48
3Kelly KallasTallinna Saksa Gümnaasium37.72
4Alexandra Heleri LippKadrioru Saksa Gümnaasium35.83
5Hanna VäätTallinna Rahumäe Põhikool35.42
6Johanna Elisabeth AderGustav Adolfi Gümnaasium34.30
Poisid, vanem, 200 m 
1Daniel NurmeTallinna Mustamäe Gümnaasium22,78
2Harald SuurorgGustav Adolfi Gümnaasium23,04
3Joonas Mattias LaurTallinna Reaalkool23,61
4Carlos KroonTallinna Tehnikagümnaasium23,89
5Sander ValtTallinna Reaalkool23,98
6Otto MaasikTallinna Lilleküla Gümnaasium24,44
Poisid, vanem, 800 m 
1Rain TasaneTallinna Saksa Gümnaasium2.00,19
2Martin KivimaaKadrioru Saksa Gümnaasium2.00,38
3Olgerd PutškovMustamäe Reaalgümnaasium2.01,16
4Teet SimsonGustav Adolfi Gümnaasium2.05,66
5Andry SooTallinna 32. Keskkool2.06,28
6Carl SaemTallinna Tehnikagümnaasium2.09,22
Poisid, vanem, 110 m tõkkejooks 99/9,14 
1Daniil DudenkovLasnamäe Vene Gümnaasium15,24
2Martin TähtTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium16,21
Poisid, vanem, 4 x 100 m teatejooks 
1Gustav Adolfi Gümnaasium45,24
Mihkel Talivee, Marko Lillemägi, Toivo Saabas, Harald Suurorg
2Tallinna 21. Kool46,52
Daniel Koch, Hans Christian Koot, Kaur Vali, Dannar Pärtel
3Tallinna Saksa Gümnaasium46,77
Kevin Krünvald, Rain Tasane, Tõnis Orav, Mihkel Altosaar
4Jakob Westholmi Gümnaasium47,10
Henri Möll, Markus Moora, Jan Henri Tälli, Markus Meiner
5Tallinna Tehnikagümnaasium47,45
Sten Buldas, Kevin Lember, Raido Miljan, Carlos Kroon
6Pirita Majandusgümnaasium47,49
Riko Järvlepp, Kaspar Kubber, Gregor Schneider, Janis Griezans
Poisid, vanem, kõrgushüpe 
1Hans Christian KootTallinna 21. Kool1.70
2Rasmus KuningasTallinna Prantsuse Lütseum1.70
3Franz MalmstenVanalinna Hariduskolleegium1.65
3Karl Mathias KirssTallinna Saksa Gümnaasium1.65
5Daniel KochTallinna 21. Kool1.65
6Pietro CicettiTallinna Lilleküla Gümnümnaasium1.65
Poisid, vanem, kuulitõuge 6 kg 
1Aleksandr SavitskiKesklinna Vene Gümnaasium14.71
2Jan Henri TälliJakob Westholmi Gümnaasium13.76
3Armis PriskusTallinna Kuristiku Gümnaasium11.36
4Taso ToomikGustav Adolfi Gümnaasium11.16
5Hardy KellerGustav Adolfi Gümnaasium10.95
6Sander RadikTallinna Mustamäe Gümnaasium10.83
Poisid, vanem, odavise 700 g 
1Ivar KäsperTallinna Inglise Kolledž61.94
2Kunnar Erich ViiselTallinna Tehnikagümnaasium60.96
3Henri EinardTallinna Saksa Gümnaasium51.38
4Kristjan MaripuuTallinna 32. Keskkool48.60
5Daniel KochTallinna 21. Kool47.70
6Henri MöllJakob Westholmi Gümnaasium45.12
Poisid, noorem, 300 m 
1Ken-Mark MinkovskiTallinna Lilleküla Gümnaasium35,18
2Andreas LaksbergTallinna Reaalkool36,83
3Oliver KruuspanTallinna Kristiine Gümnaasium38,04
4Markos VähesooTallinna Kristiine Gümnaasium38,84
5Rasmus KäsperTallinna Kristiine Gümnaasium38,95
6Andreas KuuskTallinna Reaalkool39,38
Poisid, noorem, 1500 m 
1Edvard KallasTallinna Tõnismäe Reaalkool4.34,36
2Tuudor PalmTallinna 21. Kool4.35,78
3Ats Oskar Laansalu 4.35,91
4Carl Robert KallasteTallinna Laagna Gümnaasium4.42,33
5Eric-Richard PeningKadrioru Saksa Gümnaasium4.44,85
6Kaspar PäärsonTallinna Reaalkool4.46,98
Poisid, noorem, 110 m tõkkejooks 91,4/8,80 
1Arne AntovTallinna Mustamäe Gümnaasium17,93
2Stefan RudLasnamäe Gümnaasium18,02
3Knut Erlend SakkeusTallinna Mustamäe Gümnaasium18,68
91,4/9,14: 
VaKenro TohterTallinna Ühisgümnaasium14,77
VaTaavi VerboSK Fortis15,21
Poisid, noorem, 4 x 100 m teatejooks 
1Gustav Adolfi Gümnaasium45,36
 Mark Heidmets, Kristjan Murro, Karl-Oskar Pajus, Mait Filipozzi
2Tallinna Kristiine Gümnaasium46,02
 Markus-Taiyo Toiger, Reimo Trei, Markos Vähesoo, Oliver Kruuspan
3Tallinna Lilleküla Gümnaasium47,29
 Gio Kuwahara, Rico Andreas Lepp, Erik Väin, Ken-Mark Minkovski
4Pirita Majandusgümnaasium47,94
 Keorg Liiv, Jaan Läänmäe, Kert Kruusma, Leon Herodes
5Tallinna Nõmme Põhikool51,85
 Mario Massur, Juulius Vaiksoo, Markus Aarma, Hendrik Kase
6Tallinna Linnamäe Vene Lütseum52,15
 Aleksandr Smirnov, Maksim Paskotchi, Nikita Ivanov, Ilja Nepomnjastsi
Poisid, noorem, kõrgushüpe
1Albert BeilinsonTallinna Õismäe Vene Lütseum1.80
2David JaansonTallinna 21. Kool1.75
3Henrik OtsmanKadrioru Saksa Gümnaasium1.60
4Kristjan MurroGustav Adolfi Gümnaasium1.60
5Henry PõdraTallinna 21. Kool1.60
6Pert-Emil RaunTallinna Saksa Gümnaasium1.55
6Kert KruusmaPirita Majandusgümnaasium1.55
Poisid, noorem, kolmikhüpe
1Nikita UstritskiHaabersti Vene Gümnaasium11.82
2David JaansonTallinna 21. Kool11.81
3Albert BeilinsonTallinna Õismäe Vene Lütseum11.68
4Stefan RudLasnamäe Gümnaasium11.50
5Aleksandr KaramõsevTallinna Õismäe Vene Lütseum11.20
6Sten-Hendrik VokkTallinna Kristiine Gümnaasium10.75
Poisid, noorem, kuulitõuge 5 kg 
1Chris MatsiseltsKadrioru Saksa Gümnaasium14.10
2Karl-Oskar PajusGustav Adolfi Gümnaasium12.85
3Karl-Uljas MölderTallinna 21. Kool11.91
4Stepan ParubokTallinna Mustjõe Gümnaasium11.51
5Marc Egert EhrbergTallinna Arte Gümnaasium11.40
6Andreas EkkTallinna Tehnikagümnaasium10.54
Poisid, noorem, odavise 600 g 
1Jan Jürgen LuzginRocca al Mare Kool49.78
2Valter Eric ViiselTallinna Tehnikagümnaasium49.11
3Torm JärvelillTallinna Tehnikagümnaasium41.23
4Ralph KirsipuuTallinna Kristiine Gümnaasium36.12
5Karl Eerik KalaGustav Adolfi Gümnaasium33.25
6Alar ReiljanTallinna Nõmme Põhikool32.39
Tüdrukud, vanem, 200 m 
1Liina ValkTallinna Ühisgümnaasium26,13
2Inessa HallistePelgulinna Gümnaasium27,18
3Berit KivisaarGustav Adolfi Gümnaasium27,31
4Iris TamsaluTallinna Reaalkool27,42
5Hanne TõntsTallinna Reaalkool27,72
6Hanna OtsmanKadrioru Saksa Gümnaasium27,73
Tüdrukud, vanem, 800 m 
1Laura ReimetsPelgulinna Gümnaasium2.24,13
2Laura KarilaidGustav Adolfi Gümnaasium2.24,82
3Marie-Elisabeth MartinsonRocca al Mare Kool2.27,93
4Merilin JürisaarTallinna Ühisgümnaasium2.35,59
5Epp PaalbergTallinna Reaalkool2.42,84
6Annika Roosleht 2.48,41
Tüdrukud, vanem, 100 m tõkkejooks 83,8/8,50 
1Kristi PappelTallinna Saksa Gümnaasium14,69
2Katre Sofia PalmGustav Adolfi Gümnaasium14,91
3Jennifer VeismannTallinna Reaalkool16,23
Tüdrukud, vanem, 4 x 100 m teatejooks 
1Gustav Adolfi Gümnaasium51,52
Berit Kivisaar, Romi Neerot, Laura Karilaid, Katre Sofia Palm
2Tallinna 21. Kool51,68
Triin Alber, Liisi Mari Nurmetalo, Laura Maria Haukanõmm, Lilian Turban
3Kadrioru Saksa Gümnaasium54,33
Brigita Krämann, Hanna Otsman, Marie Liis Randlane, Elise Leik
4Tallinna Õismäe Gümnaasium55,33
Lisbeth Verk, Anette Alapert, Kerttu Jänes, Laura Berendsen
Tüdrukud, vanem, kaugushüpe 
1Lilian TurbanTallinna 21. Kool5.73
2Diana StahovskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum5.64
3Anette AlapertTallinna Õismäe Gümnaasium5.27
4Zarina NetšiporukTallinna Linnamäe Vene Lütseum5.27
5Iris TamsaluTallinna Reaalkool5.12
6Lisbeth VerkTallinna Õismäe Gümnaasium5.08
Tüdrukud, vanem, kettaheide 1 kg 
1Carina PulleritsTallinna Kristiine Gümnaasium37.35
2Cristlin KuldmaaTallinna 21. Kool29.14
3Katariina IdlaTallinna Reaalkool28.56
4Kadri MuugaTallinna Reaalkool25.30
5Maria PernitsTallinna Reaalkool21.13
6Laima RaavLasnamäe Gümnaasium20.82
Tüdrukud, noorem, 300 m 
1Juliana DemeštšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium42,87
2Anna Theresa GustavsonTallinna Rahumäe Põhikool44,51
3Mona Linda SikkalRocca al Mare Kool44,66
4Brigitta LeesTallinna Saksa Gümnaasium44,91
5Kamilla-Amanda KulakovaTallinna Läänemere Gümnaasium44,94
6Laura MõikTallinna 21. Kool45,74
Tüdrukud, noorem, 100 m tõkkejooks 76,2/8,25 
1Anna Maria MillendTallinna 21. Kool14,99
2Laura-Marii TammisteTallinna Nõmme Gümnaasium15,33
3Rhea KõivutaluTallinna Reaalkool15,62
4Sofia Marlene HaugGustav Adolfi Gümnaasium16,63
5Brigitta TamsarTallinna Reaalkool16,98
6Anna IgaševaLasnamäe Gümnaasium18,64
Tüdrukud, noorem, 4 x 100 m teatejooks 
1Tallinna Reaalkool50,51
Rhea Kõivutalu, Inkari Karmel Juurikas, Brigitta Tamsar, Triine-Marie Land
2Tallinna 21. Kool51,15

Emma Viktoria Millend, Annelise Pastarus, Mia Marii Märks,

Anna Maria Millend

3Tallinna Läänemere Gümnaasium55,16
Evelina Hassanova, Angelina Gritsovets, Anastassia Naumova, Kamilla-Amanda Kulakova
4Tallinna Saksa Gümnaasium56,44
Katriin Jaani, Emma Roberta Rajando, Eneli Veltmann, Brigitta Lees
5Tallinna Nõmme Põhikool57,45
Isabel Neimar, Grete Reiman, Anni-Mari Tammeorg, Hanna Sillaste
6Pirita Majandusgümnaasium57,92
Annaliise Tamm, Sandra Didvig, Britt Heinsoo, Grete Maria Kresmer
Tüdrukud, noorem, kaugushüpe 
1Liisa-Maria LustiTallinna Inglise Kolledž5.71
2Triine-Marie LandTallinna Reaalkool5.59
3Jelizaveta MišinaTallinna Kuristiku Gümnaasium5.36
4Doris NurkTallinna Reaalkool5.31
5Emili Liis OsulaTallinna 32. Keskkool5.12
6Maiken LippTallinna Mustamäe Gümnaasium4.98
Tüdrukud, noorem, kettaheide 1 kg 
1Jelizaveta MišinaTallinna Kuristiku Gümnaasium26.91
2Helga EhrenbuschTallinna Ühisgümnaasium26.10
3Ksenia OleinikTallinna Linnamäe Vene Lütseum25.88
4Alexandra Heleri LippKadrioru Saksa Gümnaasium24.75
5Valerija MazeinaLasnamäe Gümnaasium22.53
 Noora Liisa AderGustav Adolfi Gümnaasium20.55

Koostas: Andres Vakra, THA hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist