Lisa 8.

Parimad õppursportlased ja nende õpetajad 2017/18. õppeaastal

KOOL

ÕPPURSPORTLANE

ÕPETAJA

1

Gustav Adolfi Gümnaasium

Robin Nool

Martin Salong

2

Tallinna Reaalkool

Epp Paalberg

Thea Turulinn

3

Tallinna Lilleküla Gümnaasium

Ken Mark Minkovski

Pirgit Purju

Meelis Rum

Railo Paun

4

Tallinna Kristiine Gümnaasium

Reijo Põllu

5

Haabersti Vene Gümnaasium

Sander Stetski

6

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

7

Tallinna Inglise Kolledz

9

Tallinna Õismäe Gümnaasium

Kristjan Kallikivi

Tõnu Oja

Tiiu Kork

10

Tallinna Nõmme Gümnaasium

Marten Aolaid

12

Lasnamäe Gümnaasium

Anna Kulieva.

13

Tallinna Laagna Gümnaasium

Enrico-Alex Künnapas

15

Karjamaa Põhikool

17

Ristiku Põhikool

18

Kalamaja Põhikool

19

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

Andžei Gedzo

20

Tallinna Ühisgümnaasium

Liina Valk

Lauri Puolokkainan

21

Tallinna 21. Kool

Triin Alber

22

Jakob Westholmi Gümnaasium

Jan Henri Tälli

24

Tallinna Kunstigümnaasium

Kristjan Münter

25

Tallinna Pae Gümnaasium

Knjazev Maksim

26

Tallinna Humanitaargümnaasium

Aleksandr Bazanov

Anatoli Kuprijanovtś

27

Tallinna Kivimäe Põhikool

Kirke Jõgis

28

Tallinna Rahumäe Põhikool

Melissa Priidel

31

Ehte Humanitaargümnaasium

32

Tallinna 32. Keskkool

Kristo Siimer

Janno Lill

34

Tallinna Nõmme Põhikool

Markus Rene Epner

36

Pirita Majandusgümnaasium

Kaspar Kubber

Allar Raamat

40

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Aleksandr Goidin

42

Kadrioru Saksa Gümnaasium

Anetta Grete Duubas

Ants Ivask

43

Tallinna Tehnikagümnaasium

Reigo Roosimets

44

Tallinna Mustamäe Gümnaasium

Juhan Soodla

45

Tallinna Mustjõe Gümnaasium

Ivan Bondarchuk

46

Pelgulinna Gümnaasium

Margot Arvola

47

Tallinna Südalinna Kool

Hendrik Koort

48

Lasnamäe Vene Gümnaasium

49

Tallinna Arte Gümnaasium

Sofia Kosareva

Aivar Villems

51

Tallinna Mustamäe
Reaalgümnaasium

Milena Podžigun

Olga Didõk

52

Tallinna Mustamäe
Humanitaargümnaasium

Anastasija Bušina

Jüri Lüter, Ella Kungurtseva

53

Tallinna 53. Keskkool

54

Tallinna Saksa Gümnaasium

Rain Tasane

Ülo Kurig

55

Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Indrek Kutser

60

Tallinna Kuristiku Gümnaasium

Katriin Kool

Liidia Kuusksalu

61

Tallinna Pääsküla Kool

Ketli-Marietta Gontšar

Tallinna Mahtra Põhikool

64

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

65

Tallinna Läänemere Gümnaasium

Alina Terebunskaja

Rocca al Mare Kool

Marcus Pertelson

Audentese Erakool

Vanalinna Hariduskolleegium

Tallinna Prantsuse Lütseum

Tallinna Heleni Kool

Rinat Raisp

Estonian Business School

Tallinna Juudi Kool

Merivälja Kool

Lasnamäe Põhikool

Tallinna Tondi Põhikool

Siret Merit Masso

Tallinna Euroopa Kool

Koostas: Andres Vakra, THA hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist