3.1.5.10

Mutionu lasteaias pakuti imelisi emotsioone teatriõhtul

15. märtsil 2018 nautis kogu Tallinna Muti- onu Lasteaia pere Bliss Majas Eesti autorite loomingule pühendatud teatriõhtut.

Mutionu lasteaia vanema rühma hoogne etendus „Vaeslaps ja talutütar“

Mutionu lasteaia teatriõhtu on hea võimalus näitekunstiga tegelemiseks ja imeliste emotsioonide saamiseks, seda korraldati juba 16. korda. Õhtujuhtide Mutitädi (Helju Laaniste) ja Pöial-Liisi taktikepi all toodi lavale Rõõmurullide rühma etendus „Vares keedab hernesuppi“, Mürakarude etendus „Kassid – meie sõbrad“, kõige pisemate etendus „Jutt Jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda“ ning lõpurühma pärimusalane etendus „Vaeslaps ja talutütar“. Tunnustuse olid ära teeninud iga näitleja ja kõik õpetajad, kes oma kasvandikke teatrimaailma juhatasid.

Mutionu lasteaia teatriõhtuks kutsuti taaskord ellu viies rühm – lastevanematest koosnev näitetrupp. Lavale astus seitse tulihingelist elurõõmsa hoiakuga entusiasti: Karolin Tikerpuu, Innar Hunt, Imre Luite, Jaak Toom, Mai-Liis Õnnis, Andres Lainoja ja Anto Õnnis, kes esitasid kaasakiskuvalt etenduse „Tipp ja Täpp teevad sporti“.

Teatriõhtu karika andis üle luuletaja Elo Viiding. Videoülesvõtet tegi Jaan Laugamõts ja fotograaf oli Maris Krünvald. Korralduses andis abikäe Karita Gruuse, loosiratta üllatused tõid Merle Randlepp ja Mati Malsub, perekond Lainoja toetas Eesti magusameistrite toodanguga, perekond Õnnis abistas kostüümiga, majandusjuhataja Jane Kullamaa kirjutas teatriõhtu värssread.

Kohal oli Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. Kristiine linnaosa valitsus tegi üllatuskingid esinejatele ja juhendajatele.

Tagi Viilmaa, Tallinna Mutionu Lasteaia direktor