4.5.25.1

Tallinna 21. Kooli abituriendid käisid töövarjuks 60 asutuses ja ettevõttes

16. novembril 2017 osalesid Tallinna 21. Kooli abituriendid töövarjupäeval. Külastati 60 asutust ja ettevõtet, olles töövarjuks 55 eri ameti esindajatele.

Kauaaegsed koostööpartnerid on olnud Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum, Tallinna Lennujaam ja Lennuliiklusteenistuse AS, Tallink, Swedbank, Kaarli Hambakliinik, Pipedrive, Tehnopol, Merko, Brand Manual, Sorainen, AS Kalev, NO99, Tartu Observatoorium, Tiina Toometi Kliinik, Politsei- ja Piirivalveamet jt. Esmakordselt käisid 21. Kooli õpilased töövarjuks hotellis Telegraaf, restoranis NOA, lennufirmas Nordica, Tallinna Laste Turvakeskuses, firmades Milrem, Luminor, Norma ja mujal.

Abiturientide hulgas oli seekord huvi ka pedagoogikavaldkonna erialade vastu, nii oldi töövarjuks Tallinna Lotte Lasteaias, Tallinna Saksa Gümnaasiumis ja Viimsi Koolis.

Õpilastega jagasid oma tööpäeva riigiprokurör Steven-Hristo Evestus, psühhiaater Jüri Ennet, loomaarst Tiina Toomet vil!, ajalehe Eesti Ekspress peatoimetaja Erik Moora, moedisainerid Tiina Talumees, Riina Põldroos vil! ja Reet Aus, Harju Maakohtu esimees Meelis Eerik, vandeadvokaat Norman Aas, lavastajad Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semper ning väga paljud teised tunnustatud inimesed.

Maarika Paun, Tallinna 21. Kooli huvijuht, karjäärikoordinaator