5.2.3

Õppeaasta pidulik lõpetamine Lillepaviljonis

30. mail 2018 tänas Tallinn haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas hariduskonkursside võitjaid pidulikul vastuvõtul Lillepaviljonis.

Linna tänu ja tunnustuse andis õppeaasta pidulikul lõpetamisel edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Linna tänu ja tunnustuse andis edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Vana-Kreeka filosoof Platon on öelnud, et suund, kuhu haridus inimese viib, määratleb tema tulevase elu. Ja tõepoolest – hariduse tähtsust inimese elus läbi aegade on raske üle hinnata,“ rääkis Belobrovtsev. „Sama moodi on raske üle hinnata nende inimeste tööd, kes hoolitsevad hariduse käekäigu eest meie lasteaedades ja koolides ning kellest sõltub meie laste kujunemine haritud ja õnnelikeks inimesteks. Tänan linna nimel kõiki haridusjuhte lõppeval õppeaastal tehtud töö eest ning soovin neile meeldivat suvepuhkust, et koguda energiat uueks õppeaastaks. Loodan, et direktorid viivad head soovid edasi ka oma meeskonnani.“

Vastuvõtule Lillepaviljonis on kutsutud Tallinna haridusasutuste direktorid, konkurssidel parimad pedagoogid ning esmakordselt ka õpilased, kokku 250 inimest.

Ülevaate konkursside võitjatest leiab ptk 8.5.

Leini Jürisaar, THA kommunikatsiooni peaspetsialist