5.2.7.1

Tallinna Kullerkupu Lasteaed – 55

Tallinna Kullerkupu Lasteaed tähistas oma 55. aastapäeva sünnipäevanädalaga 15.–19. jaanuarini 2018.

Nädala algas mängude päevaga. Lapsed olid kodust kaasa toonud mänguasju ning rühmaõpetajad viisid lastega läbi mänge. Õhtupoolik oli vanade aegade meenutamiseks. Külla olid tulnud vilistlased, kes pidasid oluliseks ühiseid mälestusi meeldejäävatest lasteaiaelu hetkedest.

Teatripäeval tuli lastele oma etendusega külla Lasteteater Trumm.

Laste jaoks kõige olulisem oli karnevalipäev. See on aastas üks oodatumaid päevi, mil saab lasteaeda tulla oma lemmiktegelaseks kostümeeritult. Peotralli tõmbas käima ja tuju hoidis üleval lasteaia maskott Kupsik. Peo lõpus tabas lapsi üllatus – kommisadu. Õhtul olid kõik vanemad oodatud lastega mängima ning laste valmistatud küpsisetorti nautima.

Neljapäeval võeti vastu külalisi, lasteaeda õnnitlesid Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula, Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe, Kristiine linnaosa lasteaedade direktorid ja paljud teised. Kohal olid ka kauaaegsed endised ja praegused töötajad.

Sünnipäevanädal lõpetati loodusmatkaga. Igal rühmal oli oma looduslik objekt, mida eri aastaaegadel uudistamas käia. Uudistamiseks ja mõistatamiseks oli stend pealkirjaga „Ka meie olime väikesed …“, kus välja pandud praeguste töötajate lasteaiaaegsed fotod. Kõik said nädala jooksul katsetada õige pildi ja nime kokkuviimist.

Karin Pero, Tallinna Kullerkupu Lasteaia õppealajuhataja