5.2.7.6

Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill – 35

Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill tähistas oma juubelit 3. novembril 2017 sünnipäevanädalaga.

Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula andis lasteaia direktorile Merike Plutusele üle haridusameti kingituse, lasteaia sümboolikaga klaasist käsitöökella

Juubelikingiks saadi muusikasaali seinale lasteaia sümbol, Eesti rahvuslill rukkilill. Fuajee seinale ilmus peitepilt kõigi rühmade nimedega, erinevad maastikuvormid, tegevused, peidus põnevad loomad-linnud. Nüüd saavad lapsed alati midagi uut avastada või teadmisi kinnistada.

Nädal oli täis põnevaid sündmusi ja meeleolukaid kohtumisi. Toimus viktoriin Tallinna Vormsi Lasteaia ja Tallinna Paekaare Lasteaiaga, käeliste tegevuste päev, valmistati torti.

4. novembril 1982 avati lasteaed – seekordsel sünnipäeval lendas saali aknast sisse Karlsson. Koos Väikevenna ning Majasokuga mängimine, tembutamine ja ka moosipallidega maiustamine oli kaasahaarav ja lõbus.

Aktusel olid kohal endised kolleegid, sõbrad teistest Lasnamäe lasteaedadest. Lasteaia peret õnnitlesid Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart, Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula, Lasnamäe Linnaosa Valitsusest Eve Annus. Üllatuskülalisena esines vilistlane Merili Johanson Tartu Vanemuisest.

Tallinna Lasteaias Laagna Rukkilill käib 204 last ning töötab 43 inimest. Aastaid on osaletud KIKi projektides ning liigutud MÕKi suunas, palju on õpitud ja kinnistatud teadmisi vahetus looduses. Järjest enam võtavad õpetajad kasutusele nutivahendeid, et muuta tegevused põnevaks ja omanäoliseks.

Merike Plutus, Tallinna Lasteaia Laagna Rukkilill direktor

Lasteaed Laagna Rukkilill sai juubelikingiks muusikasaali seinale lasteaia sümboli, Eesti rahvuslille rukkilille