5.3.3

Juhtimiskonverents „Õnnelik personal“ haridusasutuste direktoritele

12. detsembril 2017 korraldas Tallinna Haridusamet linna haridusasutuste direktoritele traditsioonilise juhtimiskonverentsi „Õnnelik personal“.

IT-firma Helmes asutaja ja Teenusmajanduse Koja esimees Jaan Pillesaar rääkis teekonnast õnneliku personalini

Esmalt arutleti, milline on teekond õnneliku personalini. Oma mõtteid jagasid ajaloolane ja pedagoog David Vsevjov („Kuidas mõista õnne?“), IT-firma Helmes asutaja ja Teenusmajanduse Koja esimees Jaan Pillesaar („Teekond õnneliku personalini“) ning koolitaja Georg Merilo („Mida peab iga haridusasutuse juht teadma läbirääkimiste kunstist aastal 2018“).

Teiseks räägiti võimalustest tööks õnneliku personaliga ilma personalijuhita. Ettekandeid tegid juhtimiskoolitaja ja PARE* juhatuse liige Veiko Valkiainen („Personalitöö ilma personalijuhita“), Eesti Karjäärinõustajate Ühingu esimees Aiki Pärle („Tulevik personalitöös, trendid ja arenguvaated“) ning AS Tallinna Vesi personalidirektor ja PARE liige Hels Maarja Mikkal („Põlvkondade ülene personalivõimekus“). Konverentsil tunnustatakse ka tänavusi parimaid personaliprojekte. Juttu juhtis Georg Merilo.

Konverentsi sai reaalajas jälgida ka veebis. Konverentsil autasustati Tallinna Haridusameti konkursi „Parim personaliprojekt 2017“ võitjaid (vt ptk 8.5).

*PARE – Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE

Rainer Rannala, Tallinna Haridusameti üldosakonna juhataja

Leini Jürisaar, THA kommunikatsiooni peaspetsialist

Konverentsil osalejatel tuli kätt proovida nutiülesande lahendamisega