5.4.3

Huvialade laat Tallinna Läänemere Gümnaasiumis

Juba teist aastat tutvustati kooliaasta algul Tallinna Läänemere Gümnaasiumis vaba aja veetmise võimalusi Lasnamäel.

Huvialade laadal Tallinna Läänemere Gümnaasiumis tutvustati vaba aja veetmise võimalusi Lasnamäel

Kohal olid külalised Tallinna Pae Gümnaasiumist, Tallinna Vene Lütseumist ja Lasnamäe elanikud. Laata külastas umbes 1800 inimest. Ürituse avasid Lasnamäe linnaosavanem Maria Jufereva ja Läänemere gümnaasiumi direktor Deniss Presnetsov, kes soovitasid õpilastel leida tegevusi vaba aja sisustamiseks, mis kaunistaks igapäevast elu ja pakuks erksaid emotsioone. Laadajuht oli näitleja Igor Jermakov. Osalejad said proovida erinevaid tegevusi.

Kohal oli 35 huvialaklubiga: SK Noorus, kooli võrkpallisektsioon, Pirita aerutamisklubi, CFC Suusakool, Spordiklubid Sofron, Swan Nest, Meihua ja IREM, FCJ Tallinn, Street Workout, SK Akvalang, Golden Lotus Club, EDU DO, MTÜ Lasnamäe Huvikool, Kanutiaia Noortemaja, Tallinna Tondiraba Huvikool, Skautideklubi Siil, Eesti Lauahoki Liit, MTÜ Stuudio Joy, Tallinna Spordi-ja Noorsooamet, Kollaz ART school, English Lasnamäe Huvikool, ISMAT Club.

Laadale olid kutsutud noorsoopolitsei, politseinikud koertega, tuletõrjujate brigaad ja Punase Risti töötajad, kes tuletasid meelde ohutusreegleid ja tänaval käitumise norme. Külalisi rõõmustasid politseinik Leo ja Läänemere gümnaasiumi armas „Süda“.

Üritust toetas Lasnamäe Linnaosa Valitsus ja Lindakivi Kultuurikeskus, korraldasid Läänemere gümnaasiumi direktor Deniss Presnetsov, ringitöö organisaator Svetlana Logusova, sotsiaalpedagoog Juulia Rõbalko ning 11. klassi õpilased.

Irina Žuravjova, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi õpetaja

Darja Ivahnenko, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi 11. klassi õpilane