6.5.10.1

Oskusainete nädala hobide päev

25. jaanuar 2018 toimus oskusainete nädala raames algklassides hobide päev. Oma harrastustest rääkisid õpilased, kes lisaks õppimisele tahavad ja jõuavad tegeleda veel kas pillimängu, spordi, laulmise või tantsimisega.

Ürituse alustuseks sobisid hästi õrnad viiulihelid – mängisid Karoliina Salumets 3.c ja Matilda Vahter 2.c klassist. Oliver Ots 2.a klassist võlus klarnetist välja maheda viisi. 1.a klassi õpilase Laura Liisa Lõhmuse mängitud klaveripala oli hoogne ja särtsakas.

Uisutamist tutvustasid Sandra-Liisa Jermonok 5.a klassist, Johanna-Britta Värs ja Katriin Vaikjärv 4.b klassist. Näha sai võistluskostüüme ja karikaid. Ratsutamiskostüümis Laura Lota Mölder 10. klassist koos 2.a klassi väikese Nora-Liine Nermaniga äratasid kaaslastes huvi ratsutamise vastu. Hiphopi tüdrukud 4. klassist rõõmustasid pealtvaatajaid oma energilise tantsuga. Tennisemängust rääkisid tennisetüdrukud Kaisa ja Triin Mahlapuu. Krossisõitja Karl Kiil näitas oma võistlusvideot. Kreeka-rooma maadluse võtteid demonstreerisid Tristan Kalamees 1.a klassist ja Ramon Kallas 4.c klassist.