7.3.9.1

Tallinna Reaalkoolis koguti raha bioloogia rekvisiitide jaoks

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

Reaalkooli õpilaste Kristiina Naberi ja Kristjan Lõhmuse läbi viidud teadusteateris mängiti sõna otseses mõttes tulega

Sündmus ei jätnud külmaks ei kooliõpilasi, vilistlasi ega vanemaid. Alates hommikust võis leida lapsi õppimas jojo trikke, meisterdamas käepaelu, punumas patse, tegemas hennasid ning näomaalinguid, mängimas sportmänge ja sumot. Kristiina Naberi ja Kristjan Lõhmuse läbi viidud teadusteatris mängiti sõna otseses mõttes tulega. Midagi põlema ei läinud, seevastu küpses grillil maitsev šašlõkk ning janu sai kustutatud koduse kalja ja marjaste smuutidega. Laste seas oli suur hitt loterii, kõik seal olevad esemed tulid annetustena vanematelt.

Mõnusat meeleolu pakkusid torupilli ja viiuliga Susanna Mett ja Aurora Mikk ning jojo etteastega Nikolas Lotman. Staadionil said kõik osaleda zumba tunnis, mida viis läbi lapsevanem Jorge A Hinojosa.

Vilistlastele oli sel aastal korraldatud jalgpallimäng. See oli äärmiselt tasavägine ning lõppes penaltitega. Toimus ka gümnaasiumi klasside vaheline jalgpallifinaal, võitja tiitli viis koju 11.c klass.

Loomulikult oli arvestatud ka vanematega. Päeva keskel toimus oksjon, mida viisid läbi näitleja Pääru Oja ja vilistlane Mikael Raihhelgauz. Müügiks läks nii Uruguaist toodud maal, direktori Ene Saare tomatitaimed kui ka õppealajuhataja Martin Saare eratund vitamiinide kohta ning palju muud.

Traditsiooniline laada osa on koolivormitäika ning raamatulaat, äritänaval tutvustasid oma toodangut Tallinna Reaalkooli õpilasfirmad.

Tegevust jätkus kõigile ning terve kogukond sai taas veidike ühtsemaks.

Liisa Marie Kerner, Tallinna Reaalkooli lend 133a

Näitleja Pääru Oja ja vilistlane Mikael Raihhelgauz viisid läbi oksjoni, kus müügiks läksid peale Uruguaist toodud maali ka direktori Ene Saare tomatitaimed ja õppealajuhataja Martin Saare eratund vitamiinidest