8.3.13

Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi sportlase hõbemedal taekwondo Euroopa meistrivõistlustel

26.–29. aprillil 2018 peeti Saku Suurhallis taekwondo EITF Euroopa meistrivõistlused viiel alal: sparring, jõuline purustamine, kompleksharjutused, enesekaitse ja hüppetehnika.

Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi 8.b klassi õpilane Arseni Tsõgankov tuli juunioride (14–15aastased) kaalukategoorias kuni 70 kg hõbemedalile. Kokku võistlustel Tallinnas osales 1200 sportlast 33 riigist. Esikoha võitis üldarvestuses medalite arvu poolest Venemaa koondis. Eesti sportlased võitsid 9 hõbe- ja 7 pronksmedalit, mis on oma arvult uus tiitlivõistlustel võidetud medalite rekord.

Olga Nikitina, Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi hoolekogu liige; Eesti Taekwondo Liit