8.4.18

Kullo korraldas „Laulukarusselli“ Tallinna eelvooru finaali

Tallinna Huvikeskus Kullo korraldas esmakordselt ERRi telesaate „Laulukarussell“ Tallinna eelvooru finaali „Tallinna laulukarussell 2018“.

Haabersti Vne Gümnaasiumi kooliteatri Forte etendus pälvis auhinnad „Parim näitlejate ansambel“ ja „Parim kooskõla žanri eest“

Kontsert peeti 19. mail 2018 Tallinnas Salme kultuurikeskuses, kus osalesid pealinna linnaosade eelvoorudes välja valitud parimad noored lauljad.

Kolmes vanusegrupis esines kokku 74 laululast vanuses 3–13 eluaastat. Žüriisse kuulusid Ave Kumpas, Mare Väljataga, Triin Ella, Raul Talmar ja Urmas Lattikas. Žüriilt enim punkte saanud seitse solisti igast vanuserühmast pääsesid ERRi korraldatavasse saatesarja „Laulukarussell“.

Telesaates „Laulukarussell“ esindasid Tallinna linna alljärgnevad solistid.

I vanusegrupp (3–7aastased):

  • Rael Laikre
    (Merivälja Kool, juhendaja Piret Laikre)

  • Elisa Kuutok
    (Lasteekraani Muusikastuudio, juhendaja Külli Murand)

  • Aurora Elise Varema
    (juhendaja Mari-Katrina Suss)

  • Tristan Thor Lumi
    (Helsingi Eesti Muusikastuudio, juhendaja Annika Lumi)

  • Brita Einberg
    (Tallinna Huvikeskus Kullo,juhendaja Elve Erm)

  • Amelia Larionova
    (Tallinna Lasteaed Kikas, juhendaja Merike Müürsepp)

  • Jan Kõusaar
    (Tallinna Rõõmupesa Lasteaed, juhendaja Margarita Kutberg).

II vanusegrupp (8–10aastased): 

  • Robin Kluge
    (Raadio Laste Laulustuudio Muusikakool, juhendaja Kadri Hunt)

  • Marii Heleen Matesen
    (Tallinna Muusikakeskkool, juhendajad Külli Kiivet, Kristina Vähi-Matesen)

  • Sandra Üürike
    (Taisi Laululapsed, juhendaja Taisi Pettai)

  • Johanna Piir
    (Musamari Koorikool, juhendaja Tiina Mee)

  • Kaspar Tolli
    (Laulustuudio Lõoke, juhendaja Elve Erm)

  • Joanna Rajapuun
    (Lasteekraani Muusikastuudio, juhendaja Külli Murand)

  • Martin Makarov
    (Lasteekraani Muusikastuudio, juhendaja Külli Murand)

III vanusegrupp (11–13aastased): 

  • Miia Margaret Untera
    (Erahuvialakool Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)

  • Kristina Õunapuu
    (Pelgulinna Gümnaasium, juhendaja Vaike Sarn)

  • Martha Jürisoo
    (Tallinna Pääsküla Kool, juhendaja Triinu Kont-Kontson)

  • Martin Mägi
    (Tallinna Nõmme Põhikool, juhendaja Kadi Uibo)

  • Anastasija Kalimullina
    (juhendaja Zenja Hovsepjan)

  • Kristina Polov
    (Tallinna Muusikakeskkool, juhendaja Külli Kiivet)

  • Laura-Maria Hunt
    (Helsingi Eesti Muusikastuudio, juhendaja Annika Lumi)

„Laulukarusselli“ Tallinna eelvooru finaali sai Kullo veebilehel jälgida reaalajas videoülekande vahendusel.

Kairi Kaugema, Tallinna Huvikeskuse Kullo direktori asetäitja noorsootöö alal

Telesaates „Laulukarussell“ esindasid Tallinna esindanud Tristan Thor Lumi (Helsingi Eesti Muusikastuudio, juhendaja Annika Lumi)