8.4.23.1

Tallinna 21. Kool

Võistlusel Robot VEX IQ Eesti meistrivõistluste tiitlivõitja, Tallinna 21. Kooli meeskond Vr Masters

  • Rahvusvaheline Läänemeremaade projekt BSP viktoriin: Hendrik Ristkok (12.b), juhendas õpetaja Riina Otsus – maksimumtulemus.

  • Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Känguru: Hedvig Kikas (6.b), juhendas õpetaja Aili Salum – 12. koht 4764 võistleja hulgas.

  • Üleriigiline festival „Noor insener“: Greg Mikael Juhanson (9.a), Henrik Kurm (9.b), Markus Hermlin (9.b) ja Rasmus Laumetsa (9.b) ahelreaktsioonimasin nimetusega „Masin“, juhendas õpetaja Mart Soobik – tiitel „rahva lemmik“.

  • Õpilasleiutajate üleriigiline konkurss: Oliver Koel (6.b) töö „Koera soojendusega joogikauss“ ning õpilased Kaspar Johannes Levo (6.c) ja Markus Abel (6.c) töö „Tõusmist aitav raam“, juhendas õpetaja Mart Soobik – 2. koht.

  • VIII üleriigilisel vene keele teadmiste võistlus. Võistkond koosseisus Elisabeth Victoria Koppel (8.a), Marsella Tamm (8.c), Brit-Lauren Oltsmann ja Aile Anderson (9.b), Enlil Sonn ja Sabina Liselle Zahharov (9.c), juhendasid õpetajad Jelizaveta Kuznetsova, Klaara Sulg, Irina Kotovitš, Alla Kirillova, Irina Zaglada – 3. koht.

  • Tallinna Tehnikaülikooli Mektory ja Swedbanki korraldatud koolinoorte üleriigilisel äriideede konkursil „Bright Minds“: õpilasettevõte Wellie, koosseisus Keterin Vendt (8.a), Maria Krjutškova (8.c), Helena Marie Niin (8.a) – 3. koht, 1000 eurot stardiraha ning reisipakett Rootsi; 8.c klassi õpilasettevõte Nuticats koosseisus Grete Laura Kunnas, Liisi Perli, Anni Marie Maripuu, Mariel Natalie Mahhov ja Lisette Meier, juhendas õpetaja Jörgen Ivar Sikk – eriauhind suurepärase esitluse eest.

  • Investeerimisklubi noore investori stipendium alustavale investorile – Daniel Koch (12.a).

  • Robot VEX IQ oskuste ja programmeerimise Eesti meistrivõistlused: meeskond Vr masters kooseisus Jasper Tenso, Jan Kenneth Toming ja Alo Virunurm (4.b), juhendas õpetaja Mart Soobik – Eesti meistritiitel.

  • Nutispordi vabariiklik finaal: Andreas Leetsaar (4.b) – 3. koht, kooli koondvõistkond 4. koht. Võistkonda kuulusid Magda Must (1.c), Helena Timmermann (3.b), Liilia Tõnisson (7.b), Lisett Sigur (9.c), Karl Tani Priilinn-Türk (9.c) ja Andreas Leetsar (4.b) klassist. Lisaks tunnustus Parim kool – uus tulija 2018 (juhendasid õpetajad Renna Marjundi, Endla Üksti, Alar Pukk, Kaide Sõeroja, Marju Meremäe).

Nutispordi vabariiklikus finaalis silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilased, esireas keskel on 3. koha võitja Andreas Leetsar

  • Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi üleriigiline õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus: Eva Lotta Lello (7.d) töö „Sada aastat Eesti riiki“, juhendas õpetaja Ester Barkala – preemia.
  • Sakala Stipendiumifondi IV vabariiklik gümnasistide mälumängu finaalvõistlus: Daniel Koch, Helen Laane, Paul Johannes Kalda ja Hanna-Gerta Alamets (12.a), juhendas õpetaja Ingrid Paggi – 3. koht.

  • Üleriigiline inglisekeelne mälumäng „Eesti 100“: David Uslar, Andreas Ayrton Luhala ja Kristjan Pekk (11.a), juhendas õpetaja Ingrid Paggi – 2. koht.

  • Üleriigiline kodanikupäeva viktoriin: David Truusa (12.a) – 2. koht ja Paul Johannes Kalda (12.a) – 3. koht (juhendas õpetaja Ingrid Paggi).

  • Üleriigiline kunstikonkurss „Metsa väärtus“: Emmeliine Kalvik (9.a), – peaauhind; tunnustused: Lisett Sigur (9.c) – auhinnamatk Soomaale; Mia Marii Märks (9.b) ja Rebekka Helena Pindma (9.c) – auhind kirjastuselt „Varrak“ (juhendas õpetaja Tiina Meeri).

  • Alo Mattiiseni nimeline vokaalansamblite konkurss: 8.a klassi ansambel „LavaCess“ (Susanna Antsmäe, Susanna Apri, Calista Krass, Eliis Kristjankroon, Anna Gerda Nurmetalo, Anett Tamm, Vanessa-Victoria Uusjärv, juhendaja õpetaja Ene Uibo) – 1. koht.

  • Harjumaa koolide venekeelsete laulude konkurss „Armastades Anne Veskit“: 8. klasside ansambel „Tuuleveski“, juhendasid õpetajad Klaara Sulg, Jelizaveta Kuznetsova ja Kristjan Õmblus – 2. koht.

  • Mustamäe Laste Loomingu Maja solistide ja duettide konkurss-festival: Hans Henri Miikre (4.a), juhendas õpetaja Lydia Rahula – žürii lemmik.

  • Rävala Klubi kirjutamisvõistlus „Minu Eesti, siin ja praegu“: Eliis Kristjankroon (9.a) ja Jasmina Noussair (5.c) – 1. koht; Kaspar Kriitberg (5.b) ja Ekke Julius Hellat (8.c) – 2. koht; Emili Inno (5.c) ja Susanna Antsmäe (9.a) – 3. koht, (juhendas õpetaja Külliki Kaju).

  • Tartmus kunstikonkurss „Kuidas portreteerida kodu?“: Christian Roos (10.a), juhendas õpetaja Kaja Kadarik – 3. koht.

  • Ülelinnaline loogikaülesannete lahendamise võistlus: 4.b klassi võistkond koosseisus Markkus Pukk, Alo Virunurm ja Jan Kenneth Toming, juhendas õpetaja Marju Meremäe – 3.–4. koht.

  • Malevõlurite turniir: Carolina Emilia Sade (6.b), Uku Schneider (4.c), Karl Rudolf Kunnas (6.a) ja Jenna Jõerand (6.d) – 2. koht, treenerid: Hendrik Olde ja Rainer Raud.

Allikas: Tallinna 21. Kool