8.5.2

Tallinna aasta haridustöötajad 2017

Tallinna linn tunnustas traditsiooniliselt aasta õpetajaid ja haridusasutuste juhte ka linna tasandil. Anti välja tiitlid „Tallinna aasta õpetaja 2017“, „Noor õpetaja 2017“ ja „Tallinna aasta haridusjuht 2017“.

Noored õpetajad 2017

Aunimetusega „Tallinna aasta õpetaja 2017“ pärjati järgmisi pedagooge:

  • Inge Ülle Jõeleht (Tallinna Rännaku Lasteaed)
  • Katrin Kamarik (Tallinna Komeedi Lasteaed)
  • Ande Kuul (Tallinna Männikäbi Lasteaed)
  • Anne Pals (Tallinna Lasteaed Sipsik)
  • Jaanika Reinik (Tallinna Meelespea Lasteaed)
  • Jana Tammistu (Lasteaed Nõmmekannike)
  • Jelena Beresneva (Lasnamäe Põhikool)
  • Silme Gutman (Tallinna Laagna Gümnaasium)
  • Mirjam Hallingu (Pirita Majandusgümnaasium)
  • Dagmar Hallmägi (Gustav Adolfi Gümnaasium)
  • Kadri Hein (Tallinna Heleni Kool)
  • Olga Ivanova (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium)
  • Õnne Linnas (Tallinna Arte Gümnaasium)
  • Anne-Ly Lään (Tallinna 21. Kool)
  • Janne Kerdo (Tallinna Majanduskool)
  • Tiiu Maasik (Rocca al Mare Kool)
  • Evelyn Ojaperv (Tallinna Tondi Põhikool)
  • Anu Orastu (Ristiku Põhikool)
  • Ingrid Paggi (Tallinna 21. Kool)
  • Margus Pillau (Tallinna Kivimäe Põhikool)
  • Natalia Presnetsova (Tallinna Pae Gümnaasium)
  • Gedi Põder (Tallinna Tehnikagümnaasium)
  • Tanel Renter (Tallinna Kuristiku gümnaasium)
  • Henrik Salum (Gustav Adolfi Gümnaasium)
  • Maiki Saaring (Merivälja Kool)
  • Olga Selištševa (Tallinna Tõnismäe Reaalkool)
  • Jaana Skvortsova (Tallinna Järveotsa Gümnaasium)
  • Edith Tatar (Tallinna 32. Keskkool)
  • Kristi Tiido (Tallinna Teeninduskool)
  • Getlin Vabaorg (Tallinna Tehnikagümnaasium)
  • Eveli Veske (Jakob Westholmi Gümnaasium)
  • Andres Õige (Tallinna Majanduskool)
  • Larissa Õnnis (Pirita Majandusgümnaasium)
  • Auhinna „Noor õpetaja 2017“ said:
  • Johanna Abner (Tallinna Kullatera Lasteaed)
  • Mart Kekišev (Tallinna Kopli Ametikool)
  • Marielle Korostik (Tallinna Lasteaed Sipsik)
  • Mihkel Kõrbe (Kadrioru Saksa Gümnaasium)
  • Liis Leppmaa (Tallinna Kristiine lasteaed)
  • Anna Lihhodedova (Tallinna Pae Gümnaasium)
  • Liina Piht (Tallinna Rännaku Lasteaed)
  • Alice Remmel-Potisepp (Tallinna Kullatera Lasteaed)
  • Marika Ritso (Tallinna Kristiine Gümnaasium)
  • Agnes Savik (Tallinna Huvikeskus Kullo)

Konkursil „Noor õpetaja 2017“ osales 75 õpetajat 55 haridusasutusest. Kandidaatide esitajaid oli 96.

Auhinna „Noor õpetaja 2017“ said:

  • Johanna Abner (Tallinna Kullatera Lasteaed)
  • Mart Kekišev (Tallinna Kopli Ametikool)
  • Marielle Korostik (Tallinna Lasteaed Sipsik)
  • Mihkel Kõrbe (Kadrioru Saksa Gümnaasium)
  • Liis Leppmaa (Tallinna Kristiine lasteaed)
  • Anna Lihhodedova (Tallinna Pae Gümnaasium)
  • Liina Piht (Tallinna Rännaku Lasteaed)
  • Alice Remmel – Potisepp (Tallinna Kullatera Lasteaed)
  • Marika Ritso (Tallinna Kristiine Gümnaasium)
  • Agnes Savik (Tallinna Huvikeskus Kullo)

Auhinna „Tallinna aasta haridusjuht 2017“ said (pildil 1. ja 2. rida vasakult): 

  • Alvina Maasik (Tallinna Arbu Lasteaed) 
  • Egle Viilma (Tallinna Toomkool) 
  • Natalja Vergun (Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium) 
  • Izabella Riitsaar (Tallinna Pae Gümnaasium) 
  • Maiu Plumer (Merivälja Põhikool) 
  • Tiina Tiit (Pelgulinna Gümnaasium)

Auhinnad andsid üle Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula 5. oktoobril pidulikul vastuvõtul Raekojas (vt ptk 5.2.1).

Marika Pettai, THA hariduskorralduse osakonna juhataja

Tallinna aasta haridusjuhid 2017